Мелодію надії виконує знаменитий віолончеліст Йо-Йо Ма серед Швейцарських Альп у Давосі. Концерт просто неба проходить неподалік від місця, де політичні лідери та провідні керівники бізнесу збиралися на Всесвітньому економічному форумі.
Цей концерт — ініціатива просвітницької організації Arctic Basecamp. Вона підвищує обізнаність щодо проблем із кліматом Арктики.
[Гейл Вайтман, директор організації Arctic Basecamp]:
«Для мене виконавське мистецтво — це спосіб поєднати знання та людський досвід. Воно зворушує так сильно, як ні наука, ні слово ніколи не зможуть зворушити».
Ма виконав три твори. Присвятив їх горам та льодовикам. Цього року на Всесвітньому економічному форумі, окрім таких питань як торговельна політика, відсоткові ставки, інфляція та перехід до чистої енергетики, обговорювали й проблеми зміни клімату.
Йо-Йо Ма має китайське коріння. Він народився в Парижі, а освіту здобув у США. Виступати почав у чотири з половиною роки. Закінчив Джульярдську школу та Гарвардський університет. Потім став солістом оркестру й виступав у всьому світі. Має 18 премій «Греммі». Зараз віолончелісту 69 років.
Коротке посилання на цю сторінку:
























