04.06.2026
Телеканал NTD

Трамп: «Я б завдав ударів по Мексиці, щоб зупинити потік наркотиків»

Трамп: «Я б завдав ударів по Мексиці, щоб зупинити потік наркотиків»

Президент США Дональд Трамп сказав, що завдав би ударів по території Мексики, щоб зупинити потік наркотиків..

Дата завантаження: 2026-06-04

video
play-sharp-fill

Президент США Дональд Трамп сказав, що завдав би ударів по території Мексики, щоб зупинити потік наркотиків до його країни.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Завдав би я ударів по Мексиці, щоб зупинити потік наркотиків? Я згоден. Я готовий на все, щоб зупинити цей потік».

Зі слів президента, його уряд уже на 85% зупинив контрабанду заборонених речовин до США морем.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Зробив би я те саме в сухопутному коридорі? Зробив би, безперечно. Дивіться, кожен знищений нами човен рятує життя 25 000 американців, уберігає сім’ї від руйнування».

Крім того, Трамп сказав, що хотів би знищити кокаїнові цехи в Колумбії, але при цьому відхилив питання про пряме військове втручання.

Він також заявив, що не виключає розміщення американських військовиків у Венесуелі. За його словами, президент країни Ніколас Мадуро погано вчинив зі США, відправивши туди членів своїх злочинних банд.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Він завдав колосальної шкоди нашій країні, насамперед через наркотики. Ця проблема є і з іншими країнами. Але звільнення в’язнів та направлення їх до нашої країни стало катастрофою. Він відчинив свої в’язниці. Інші також так робили».

Фентаніл залишається головною причиною опіоїдної кризи в США. У 2023 році загальна кількість смертей від передозувань перевищила 100 тисяч. І більшість летальних випадків припала саме на нелегально вироблений фентаніл. Загроза посилюється через «підроблені» таблетки з фентанілом і ще потужнішими аналогами.

Припускають, що більшість прекурсорів фентанілу прибуває до США з Китаю через мексиканські, венесуельські та інші наркокартелі. Цього року адміністрація Трампа запровадила додаткове 20-відсоткове мито на китайські товари, щоб чинити тиск на Пекін та змусити його зупинити потік смертоносних речовин.

Недавно Трамп погодився призупинити це мито після особистої зустрічі із Сі Цзіньпіном у Сеулі. Там сторони домовилися про торговельне перемир’я.
Коротке посилання на цю сторінку:

Hide picture

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: