04.06.2026
Телеканал NTD

184 тіла витягли з-під завалів у нічному клубі Домініканської Республіки

184 тіла витягли з-під завалів у нічному клубі Домініканської Республіки

Друзі та родичі оплакують загиблих після обвалення даху нічного клубу Jet Set у Домініканській Республіці. А..

Дата завантаження: 2026-06-04

video
play-sharp-fill

Друзі та родичі оплакують загиблих після обвалення даху нічного клубу Jet Set у Домініканській Республіці. А судові медики й далі ідентифікують тіла. Зі 184 знайдених жертв упізнано понад 50.

Водночас більш як 250 людей зазнали травм.

Трагедія сталася в понеділок увечері у відомому столичному клубі. Там проходив концерт, на який зібралося багато знаменитостей, політиків та спортсменів.

Загинув і співак, який виступав у мить трагедії. Це зірка домініканської музики Рубі Перес.

[Гленіс Родрігес, учасниця церемонії поминання]:

«Він був скромною людиною, і ми запам’ятаємо його таким».

У пошуково-рятувальній роботі допомагають бригади з Пуерто-Рико та Ізраїлю. Удалося врятували коло 150 осіб.

Водночас у середу ввечері влада оголосила, що рятувальники пошук живих уже припинили й зосередилися на витягуванні тіл і розбиранні завалів.

Однак родичі жертв досі сподіваються на добрі новини.

[Рафаель Лопес, родич зниклих безвісти]:

«Під уламками моя сестра та її чоловік. Я незадоволений, що все роблять надто довго».

[Яефрейсі Малено, родичка зниклих безвісти]:

«Ми дізналися, що там було двоє родичів. Їхня машина була тут, і є відео, на якому вони танцюють. Наразі ми нічого не знаємо. Ходили до лікарень, оглядали тіла. Але поки що нічого».

Причину обвалення поки що не називають. Триває слідство.
Коротке посилання на цю сторінку:

Hide picture

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: