[This post contains advanced video player, click to open the original website]
Спочатку про доброту. Двоє бразильських підлітків перед чемпіонатом світу з футболу почали збирати для бідних дітей альбоми та наклейки із зображеннями футболістів. Цей спорт у країні дуже популярний, але не кожен може купити собі такий сувенір.
Вони надихнули багатьох земляків надсилати наклейки. Також місцеві футболісти записали про це відеоролики та виклали в Інтернет.
А ця аргентинка теж подбала про інших. Вона створила спеціальний головний убір, який дає змогу зберегти волосся під час хімієтерапії. Вона й сама перемогла рак, а тепер підтримує тих, хто бореться з такою ж недугою.
Мексиканець Хав’єр Сілва хоч і сліпий, але спритно грає у теніс. Усе завдяки брязкальцю в м’ячі. Він доводить, що у світі немає нічого неможливого.
Поважного віку люди теж надихали інших. У Кенії 98-річна бабуся вже шостий рік ходить до школи, а 100-літня жителька Великій Британії працює волонтером у кафе при лікарні. У Таїланді 102-річний спортсмен став найстаршим спринтером країни. Він бігає, стрибає у довжину, а ще метає диски та списи.
Тим часом 6-річна Зара з ОАЕ спритно опановує трюки скейтбордингу.
У США один чоловік ось уже п’ять років ходить мангровими чагарниками Флориди-Кіс і збирає відходи. Він не лише розповідає про проблему сміття, а й надихає на екологічні проєкти.
Японська майстриня робить реалістичні портрети кішок із валяної вовни. Вони виходять наче живі. Шведка Мія Гансон створює репліку знаменитого гобелена з Байє. Оригінал датують кінцем XI століття. Половина копії вже готова.
А індійка зробила найбільший у світі торт у вигляді собору.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment