Головні світові новини

У всьому світі пройшли акції на підтримку Фалуньгун

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

Це хода на згадку про тих, хто загинув у КНР за віру. Рівно 23 роки тому китайська компартія почала репресувати прихильників мирної медитативної практики Фалуньгун.

Ті, хто зміг виїхати з Китаю, тепер розповідають світові, що вони та їхні рідні пережили.

[Тіффані Джан, практикувальниця Фалуньгун]:
«Поліціянти кілька разів приходили до мене додому. Вони хотіли заарештувати мою маму. Вони також хотіли дізнатися, де моя бабуся. Щоразу, коли я чула стукіт у двері, я боялася, що за дверима — поліція».

Тіффані Джан каже, що її матір востаннє відправили до так званого центру перевиховання у 2018 році. Сама Тіффані виїхала за кордон і далі займається Фалуньгун.

[Тіффані Джан, практикувальниця Фалуньгун]:
«Я займаюся Фалуньгун змалку. Думаю, Фалунь Дафа дуже корисний для здоров’я, і ​​(його основні принципи) істина, доброта й терпіння — це правильні принципи».

Такі акції проводять у всьому світі щороку 20 липня. Саме цього дня в 1999 році влада Китаю розпочала репресії. Як наслідок, десятки мільйонів людей втратили роботу, зазнали тортур, загинули у в’язницях і трудових таборах. Переслідування триває і досі.

[Енні Бояджян, віцепрезидент Freedom House]:
«У нас не має бути приводу тут стояти, але ми знову тут і знову закликаємо владу Китаю припинити репресувати практикувальників Фалуньгун та інших вірян у Китаї».

Прихильники ж Фалуньгун планують і далі інформувати про те, що відбувається в Китаї, доки репресії не закінчаться.

[Керолайн Броссі Єйтс, речник Асоціації Фалунь Дафа Великої Британії]:
«Життя мільйонів, десятків мільйонів людей, сімей були зруйновані руками китайської компартії. Ми тут, бо ці репресії тривають. І ми не здамося, доки вони не припиняться».

У Києві також виступили проти репресій у Китаї. Методи комуністичних репресій українці знають не з чуток.

[Кароліна Нагорнюк, учасниця акції]: 
«Я розповідаю в Україні про ці тортури, бо комуністичний режим діє однаково в усіх країнах. Це пропаганда, боротьба. Ми, українці, на собі це відчули. Був голод, репресії, а зараз війна».

Українські практикувальники Фалуньгун уважають, що важливо притягти до відповідальності винних у вбивствах у КНР, щоби зло не поширювалося далі.

[Анастасія Жукіна, учасниця акції]: 
«Зараз увесь світ робить вибір: чи йти на боці насильства, чи йти на боці вільних людей, — людей які вільні обирати життєві принципи й життєвий шлях, яким вони хочуть іти».

На цих фото — жертви репресій. Правозахисники зазначають, що кількість загиблих від тортур і переслідувань у Китаї обчислюється десятками, якщо не сотнями тисяч. Також надходять свідчення того, що в країні у в’язнів совісті й досі насильно вирізають органи. І головним джерелом таких органів залишаються практикувальники Фалуньгун.

Фалуньгун — це система вдосконалення душі та тіла. Вона містить п’ять комплексів плавних медитативних вправ і заснована на принципах істина, доброта й терпіння. Коли в 1999 році почалися репресії, Фалуньгун займався кожен дванадцятий китаєць.

Leave a Comment

Останні записи

Їдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війну

Коли на тлі війни в Судані почався голод, сім'я Ліни, щоб вижити, вдалася до крайніх…

16 години тому

У центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантів

Ірландська поліція демонтувала наметове містечко нелегалів, яке розросталося в центрі Дубліна протягом року. Загалом поряд…

17 години тому

Огляд світових подій (з 28 квітня по 3 травня)

1. Град з куряче яйце, снігопади й торнадо: провінції Китаю потерпають від негоди Природні катаклізми…

17 години тому

Китайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринок

90-дюймовий екран нижче від капота та музика для пішоходів — такими й подібними до них…

18 години тому

У Тбілісі посилюються протести проти закону про іноагентів

Тисячі грузинів заблокували найважливішу транспортну розв'язку в Тбілісі. Тут посилюються протести проти спірного законопроєкту «Про…

19 години тому

Поліція зачищає від демонстрантів кампуси американських університетів

Тільки недавно поліція знищила пропалестинський табір у кампусі Колумбійського університету в Нью-Йорку, а вже в…

20 години тому