Головні світові новини

Нові докази примусового вирізання органів оприлюднили в Брюсселі

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

У пресклубі в Брюсселі відбулася конференція щодо насильницького вирізання органів у Китаї.

Правозахисна організація «Лікарі проти примусового вирізання органів» оприлюднила нове дослідження. Її члени телефонували до китайських лікарень і вдавали потенційних клієнтів, яких цікавить трансплантація.

[член правозахисної організації]:
«Кілька днів тому я з вами зв’язувався щодо своєї невістки. Мені потрібне підтвердження: чи можете ви надати орган донора, який практикує Фалуньгун. Хоча про це відкрито не кажуть, але вони здорові донори, чи не так?»

[представник лікарні]:
«Саме так».

[член правозахисної організації]:
«Отже, питання в цьому. Добре тоді».

[представник лікарні]:
«Так, так. Ви також можете обирати донора. Ви можете обрати людину від 30 років. А якщо вам пощастить, то ви можете отримати донора, якому 20 років або ще молодшого — від 15 до 20 років. Усе це можливо».

Учасники заходу зізнаються, що шоковані свідченнями.

[Гарі Картрайт, редактор EU Today]:
«Це справжнє глибоке розслідування. Коли я почув, що донору може бути й 15 років, це мене дійсно приголомшило. І це непросто порушення прав людини, з яким ми стикаємося повсюдно. Це справжній голокост».

Фалуньгун — це система самовдосконалювання. Вона містить виконання нескладних вправ та поліпшення характеру згідно з принципом Чесність—Доброта—Терпіння. Однак ось уже як 23 роки практикувальників Фалуньгун жорстоко придушує комуністична влада Китаю. Прибічники цієї системи самовдосконалення також є основними жертвами примусового вирізання органів у Китаї.

[Чжан Яньхуа, практикувальниця Фалуньгун]:
«У в’язниці нас примушували здавати аналізи крові. І вони брали аналізи тільки в практикувальників Фалуньгун. Якось поліція наказала в’язням знущатися з мене. Вони погрожували й казали, що якщо я їм не скорюся, то вони заберуть мене, щоби вирізати мої органи».

Директор і засновник організації «Права людини без кордонів» каже, що спочатку він не повірив у ці звинувачення. Вони здалися йому занадто жорстокими та поза межами людської уяви.

[Віллі Фаутр, директор організації «Права людини без кордонів»]:
«Але накопичуючи докази, документи та свідчення практикувальників Фалуньгун, яких утримували у в’язницях, а також професіоналів у галузі медицини, стає очевидним, що така жахлива практика існує в Китаї вже багато років».

Член чеського парламенту Томаш Здеховський стверджує, що дуже важливо порушувати тему примусового вирізання органів у Європейському парламенті.

[Томаш Здеховський, член Європейського парламенту]:
«Мені багато разів телефонували з китайського посольства й запитували, звідки в мене інформація. І їх дуже лякала тема конференції. Бо це погіршує репутацію Пекіна, і китайці хочуть показати себе так, начеб-то вони опікуються темою прав людини. Але насправді це не так».

На думку політика, важливо, щоби люди із західних країн не їздили до Китаю по органи, які було примусово вирізано, і не підтримували цей бізнес.

Leave a Comment

Останні записи

У центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантів

Ірландська поліція демонтувала наметове містечко нелегалів, яке розросталося в центрі Дубліна протягом року. Загалом поряд…

48 хв. тому

Огляд світових подій (з 28 квітня по 3 травня)

1. Град з куряче яйце, снігопади й торнадо: провінції Китаю потерпають від негоди Природні катаклізми…

49 хв. тому

Китайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринок

90-дюймовий екран нижче від капота та музика для пішоходів — такими й подібними до них…

2 години тому

У Тбілісі посилюються протести проти закону про іноагентів

Тисячі грузинів заблокували найважливішу транспортну розв'язку в Тбілісі. Тут посилюються протести проти спірного законопроєкту «Про…

3 години тому

Поліція зачищає від демонстрантів кампуси американських університетів

Тільки недавно поліція знищила пропалестинський табір у кампусі Колумбійського університету в Нью-Йорку, а вже в…

4 години тому

Екіпаж МКС поділився враженнями від перебування на орбіті Землі

Астронавти НАСА Джанетт Еппс і Майкл Барратт прибули на Міжнародну космічну станцію 5 березня. Вони…

5 години тому