[This post contains advanced video player, click to open the original website]
У Ніцці через примусову вакцинацію працівник лікарні оголосив голодовку. Минулого тижня у Франції почало діяти правило, згідно з яким щеплення проти коронавірусу мають зробити всі медики, співробітники будинків для людей похилого віку та пожежники. Інакше їх не допустять до роботи.
Тьєррі Пайсан працює в пожежній охороні лікарні. Він не проти самих вакцин, але проти примусу й відсторонення від роботи.
[Тьєррі Пайсан, протестувальник]:
«Я бачу по телебаченню, що противників обов’язкової вакцинації або тих, хто сумнівається в її необхідності, швидко відтісняють у сторону або називають прихильниками теорії змови».
До Пайсана приєднався ще один чоловік. Підтримати їх приходять противники обов’язкової вакцинації і санітарних пропусків.
[прихильниця протесту]:
«Ми від початку брали участь у демонстраціях (проти санітарних пропусків) і вважаємо такий закон несправедливим. Ми більше не визнаємо Францію країною прав людини».
За офіційними даними, відколи ввели нове правило, більша частина медиків вакцинувалася, але коло 3000 відмовилося. Зараз їх не допускають до роботи.
А це Париж. Тут минулими вихідними сотні французів вийшли на протест проти санітарних пропусків. Їх вимагають у ресторанах, кафе та великих торгових центрах. До того ж вони обов’язкові для пасажирів поїздів і літаків. Мітингувальники також виступають проти обов’язкової вакцинації медиків.
[Флоріан Філіппо, лідер партії «Патріоти»]:
«Мета не виправдовує засоби. Ми не можемо миритися з дискримінацією за ознакою вакцинованості. Це поділ людей. Ми не розуміємо такої логіки й не знаємо, до чого все це призведе».
У Парижі проти санітарних пропусків протестують із середини липня. Цього разу мітинг був мирним, але іноді такі заходи закінчуються сутичками з поліцією.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment