[This post contains advanced video player, click to open the original website]
[жителька Гавани]:
«Думаю, це нормально, бо молодь на вулицях виходить з-під контролю».[житель Гавани]:
«Я повністю підтримую ці заходи. Не можна одній групі людей дати перешкодити нам перемогти епідемію. Такі заходи нам допоможуть».
В’їзд до Гавани обмежений, виїзд теж. Між провінціями пересуватися не можна. На вулицях людям вимірюють температуру.
[Лазло Хуан, лікар]:
«Відсьогодні заходи посилюються. Якщо у когось підвищена температура, його відразу відправляють до лікарні, щоб здати всі аналізи».
Спочатку Кубі вдалося стримати епідемію коронавірусу. У середині липня органи охорони здоров’я повідомили, що більше не реєструють нових випадків. Але в серпні щодня стали з’являтися десятки заражених.
Влада для порушників карантинну запровадила покарання. Штрафи можуть сягати 125 доларів США, тоді як середня зарплата держслужбовця — усього 40 доларів. У Гавані погрожують карати навіть за неправильне носіння маски.
На Кубі загалом виявлено більш ніж 4000 випадків COVID-19, близько 100 пацієнтів померло. Це офіційні дані, реальні числа можуть бути більшими.
Пандемія погіршила економічну ситуацію на Кубі. Збільшився дефіцит продуктів і медикаментів, через це біля магазинів та аптек шикуються черги. Також закриті кордони й відсутність туристів позбавили країну основного джерела валюти.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment