[This post contains advanced video player, click to open the original website]
Поліцейські кричать: «Лягай на землю!» і «Кинь ніж!». Проте нападник не реагує. Після цього вони застосовують електрошокер і надягають на нього наручники.
Повідомляють, що 45-річний зловмисник бігав з ножем по вулиці в єврейському районі Голдерс-Грін і атакував перехожих. Постраждалі віком тридцяти та сімдесяти років – у стабільному стані.
Поліція кваліфікувала напад як теракт.
Інцидент стався після серії підпалів єврейських об’єктів у Лондоні, які стались останніми тижнями, зокрема машин швидкої допомоги та синагог. У межах розслідування у цих справах поліція заарештувала понад двадцять людей.
Ці інциденти розслідують щодо можливого зв’язку з Іраном. Представники служб безпеки попередили, що Тегеран намагається використовувати членів кримінальних угруповань для нападів на території Великої Британії.
У відповідь на атаку головний рабин країни сказав, що для протистояння такій ненависті слів недостатньо.
Президент Ізраїлю Ісаак Герцог заявив про необхідність термінових заходів. Він додав, що євреям стало небезпечно відкрито ходити вулицями Лондона.
А прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер назвав напад «абсолютно жахливим» антисемітським актом.
Нагадаємо, торік у жовтні двоє людей загинуло внаслідок атаки британця сирійського походження на синагогу в Манчестері. Тоді нападника застрелила поліція.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment