
На виставку Quail зазвичай привозять люксові авто з двигунами V12, але цього року красуються й безпілотні машини. Одна з них — електрокросовер Tensor Robocar із системою автономного водіння. У нього інтегровано понад 100 датчиків, зокрема камери, лідари, радари, мікрофони й навіть датчики зіткнень і диму.
[Емі Лука, працівниця компанії Tensor Auto]:
«Цілком новим для світу стало перше авто з технологією безпілотного водіння четвертого рівня, яким можна володіти особисто. Це робоавтомобіль, а не роботаксі, і він створений для особистого користування».
Cadillac показує концепт Elevated Velocity. Салон тут можна перетворити на зону відпочинку, а управління віддати системі автономного водіння.
[Браян Сміт, працівник компанії General Motors]:
«Можна всидіти й на двох стільцях. Можна дістати по-справжньому захопливі відчуття від динаміки, агресивного прискорення та керованості. Але іноді хочеться просто відпочити, правда?»
А це Bugatti Brouillard вартістю 20 мільйонів доларів. Створений в єдиному екземплярі. У салоні немає цифрових дисплеїв. Максимальна швидкість — 376 кілометрів за годину.
Lamborghini показав новий флагман потужністю тисячу вісімдесят кінських сил.
[Стефан Вінкельманн, президент компанії Lamborghini]:
«У нас світова прем’єра. Це Lamborghini Fenomeno. Він трохи інший. Ми виготовимо всього 29 екземплярів, і це найпотужніший Lamborghini, який ми будь-коли випускали».
Деякі учасники заходу вітають найсучасніші технології в автопромі. А хтось однаково віддає перевагу традиціям.
[Гордон Мак-Колл, співорганізатор виставки Quail]:
«Коли йдеться про безпілотні авто, хочу сказати, що до нас на виставку приходить аналогове покоління. Ці люди люблять самі керувати машинами. Більшість із них, зокрема і я, також люблять перемикати передачі».
Моторшоу Monterey Car Week проходить щороку в серпні. Виробники привозять на мальовниче узбережжя Каліфорнії найкращі моделі.
Коротке посилання на цю сторінку:















