Через рясний дощ у столиці Сомалі — Могадішо — загинуло щонайменше десять осіб. Багато хто мусив покинути свій дім.
Недавно країна потерпала від посухи. Місцеві жителі вражені кількістю опадів.
[Ахмед Нур Абдулле, місцевий житель]:
«Цей дощ — перший такий за 40 років і він тривав майже вісім годин. Ми стали свідками того, як повінь серйозно пошкодила будинки. Багато кому довелося тікати».
На цих кадрах мешканці столиці прибирають після лиха.
Коли почалася злива, Хассан був на дорозі з двома племінниками.
[Хассан Алійов, дядько жертв повені]:
«Учора ввечері, коли ми їхали мотоциклом вулицею Зубе, велика повінь змила двох хлопчиків. Один із них вижив. Інший зник під уламками».
Затопило цілі квартали. Люди намагаються врятувати бодай якесь уціліле майно.
Вони також нарікають, що їм ніхто не допомагає.
[Мохамед, мешканець Могадішо]:
«Ми потребуємо негайної допомоги. Як бачите, у наших будинках повно води. Коли чиновники побачили нашу ситуацію, вони нічого не запитали. Вони не надали нам жодної підтримки».
Громадський транспорт поки що не працює. Також скасовано польоти в місцевому аеропорту. Відновлювальні роботи тривають.
Коротке посилання на цю сторінку:


















