У заяві Нетаньягу йдеться, що «Ізраїль діятиме проти ХАМАСу, нарощуючи військову могутність».
Ізраїльська армія опублікувала допис у соцмережі, у якому підтвердила, що «завдає масштабних ударів по ХАМАСу в Секторі Гази».
А посол Ізраїлю в ООН сказав, що його країна не буде доброю до своїх ворогів.
[Денні Данон, посол Ізраїлю в ООН]:
«Ізраїль не зупиниться, доки всі наші заручники не повернуться. Ми чітко дамо зрозуміти Радбезу, що, якщо вони хочуть зупинити війну в Секторі Гази, їм доведеться забезпечити повернення заручників до Ізраїлю. Ми маємо намір їх повернути».
Палестинські органи охорони здоров’я заявили, що внаслідок ізраїльських авіаударів загинуло щонайменше 200 людей. Ударів завдано в кількох місцях північної, центральної та південної частини анклаву. Зокрема, у місті Газа, Дейр-ель-Балах, Хан-Юніс та Рафах.
ЗМІ ХАМАСу також повідомили, що внаслідок ударів загинув високопосадовець служби безпеки угруповання Махмуд Абу Ватфа.
Крім того, ХАМАС стверджує, що саме Ізраїль скасував угоду про припинення вогню.
Ізраїльські військовики заявляють, що вразили десятки цілей, і що удари триватимуть стільки, скільки буде треба. Вони також додали, що воєнні дії можуть вийти за межі авіаударів.
Коротке посилання на цю сторінку:

















