Наука і технології

Нова лінійка iPhone 15: найкраща в історії камера й титановий корпус

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

Чотири нові айфони Apple, як і очікували, не зробили жодних серйозних технологічних проривів. Але в найексклюзивнішу модель iPhone 15 Pro Max компанія додала достатньо нововведень, щоб збільшити її вартість на 100 доларів — до 1200.

Ціни решти гаджетів лінійки залишилися на колишньому рівні. Основний iPhone 15 продаватимуть за 800 доларів, iPhone 15 Plus — за 900 доларів, а iPhone 15 Pro — за 1000 доларів.

Одна з найбільших змін — новий спосіб заряджання моделей iPhone 15 і наступних поколінь. Компанія переходить на стандарт USB-C, який уже широко використовують на багатьох пристроях.

Через мандат, який європейські регулятори запровадять у 2024-му, Apple мусить поступово відмовлятися від кабелів з портами Lightning, які вона випустила у 2012 році.

[Тім Баджарін, технологічний аналітик]:

«У Європі вони запроваджують стандарт USB-C. Тож Apple довелося зробити це принаймні для європейців. Але рішення, звісно, було таким: якщо робиш це для Європи, то робиш і для решти світу. Більша частина світу вже перейшла на USB-C. Тож це природний процес».

iPhone 15 Pro і Pro Max оснащено найліпшою камерою в історії компанії та об’єктивом із сімома лінзами. Він має п’ятикратний оптичний зум. Він відстає від десятиразового, що на преміальній моделі Galaxy S22 Ultra від Samsung, але перевищує триразовий, що на айфонах 14 лінійок.

Apple зробила корпус преміуммоделі з металу титану, який, за даними компанії, використовують на деяких космічних кораблях.

Крім нових айфонів, Apple ще показала наступне покоління розумних годинників.

Інвесторів, мабуть, новинки Apple не вразили. Акції компанії впали на майже 2 %.

Тим часом у Франції з ринку відкликають айфони 12-го покоління. На думку агентства з нагляду, вони мають надто великий рівень електромагнітного випромінювання.

Компанію Apple закликали швидко це виправити. Інакше обіцяють відкликати вже продані телефони. Apple заявила, що електромагнітне випромінювання її айфонів — у межах норми.

Leave a Comment

Останні записи

Корінні болівійки катаються на скейтах у спідницях-польєрах

Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…

10 години тому

Римляни підкорюють варварів: реконструкція античних битв у Румунії

Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…

11 години тому

Окуляри за $10 допомагають швейним фабрикам заробляти мільйони

Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…

12 години тому

Енді Бернем очолив уряд Великої Британії, змінивши Кіра Стармера

Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…

13 години тому

На Дунаї через низький рівень води заблоковані круїзні судна

На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…

14 години тому

У Норвегії згоріло понад 100 будинків

Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…

15 години тому