[This post contains advanced video player, click to open the original website]
Дехто приїжджає вперше. Ірак довго вважали місцем політичної нестабільності. А через війну в Перській затоці його виключили зі змагань, і він не брав участі в турнірі з 91-го по 2003 рік.
[Абдель Латіф аль-Сурейх, турист із Кувейту]:
«Я їздив до Європи та США, до деяких арабських країн, але до Іраку… Ірак — це цивілізація, історія, прекрасні твори, спогади про Месопотамію. Але для поїздки була перешкода».
Зараз туристи бачать, що Ірак змінюється на краще. У Басрі стало спокійніше.
[Мохаммед Хассун, син власника кафе-музею «Альхасун»]:
«Треба, щоби про нас дізналися в Перській затоці й у світі, щоб побачили, яка Басра. Раніше її вважали небезпечною. Тут крали, і туристи не приїжджали. Але зараз вони повернулися й побачили, як усе змінилося».
Уболівальники не лише ходять на матчі, а й відвідують музеї, кафе, а також магазини, де продають солодощі з фініків, якими славиться Басра.
[Махмуд аль-Хоссейні, турист з ОАЕ]:
«Істину не приховаєш. Ірак повертається до колишнього стану, і ми цьому раді. Можливо, Басрі ще треба трохи попрацювати над покращенням, але ми, туристи, задоволені».
Проведення чемпіонату дало гарний дохід і готелям. Гості винаймають номери на два тижні й довший час. Такого тут не було давно.
[Рахім Рашид, управитель готелю]:
«Ми були готовими. І ми здатні добре приймати гостей і в майбутньому».
Це 25-й Кубок націй Перської затоки. Його проводять із 1970 року. Змагання організовують раз на два роки. Нині в турнірі бере участь вісім команд. Він триватиме до 19 січня.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment