[This post contains advanced video player, click to open the original website]
Серед учасників навіть британська поліція. Вона демонструє своє останнє придбання — «теслу модель 3». До 2027 року автопарк правоохоронців має стати повністю електричним.
Цей автомобіль нагадує класичний Citroen 2CV, який випускали з 1948 по 1990 рік. Але тут під капотом — електромотор. Це машина для шанувальників ретро-стилю.
[Даррен Артур, директор компанії Eive]:
«Ринок комерційних електромобілів великий. Але всі вони нуднуваті, за винятком одного чи двох. Це просто сучасні коробки з електричними батареями, на яких просто їдеш із пункту А до пункту Б. Тому я вирішив створити щось незвичайне, унікальне, що привертатиме увагу».
Електрична вантажівка коштуватиме 46 тисяч євро. Головними покупцями вірогідно стануть підприємства, які доставляють продукти.
Автогігант Ford привіз на виставку електричний Mustang Mach-E 2023 модельного року. Він розганяється до 180 кілометрів за годину, а до сотні — за 5,5 секунди.
[Патрік Гарріс, працівник компанії Ford]:
«Змінюється світогляд компанії, якій майже 120 років. <…> Ці автомобілі дуже добре зроблено, що притаманно компанії Ford. І вони більш економічні, як порівняти з бензиновими версіями. Тож мінусів дуже мало. Їх немає».
На виставці також демонструють новітні станції заряджання електромобілів. А на одному стенді рекламує себе компанія з прокату машин з електромоторами. За оренду передбачено щомісячну плату. Її розмір залежить від моделі електрокара.
Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…
Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…
Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…
Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…
На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…
Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…
Leave a Comment