Суспільство

Плавучі електростанції з Туреччини виробляють електроенергію для Куби

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

До берегів Куби прибула вже сьома плавуча електростанція. Цей флот, який виробляє електроенергію, орендували в турецької компанії. За його допомоги на Кубі мають намір хоча б частково розв’язати проблеми з електроенергією.

До відключення світла кубинці вже давно звикли. Але останніми місяцями ситуація стала нестерпною. Електропостачання зникає на 4–6 годин двічі на день.

Турецькі плавучі електростанції оснащено генераторами, які працюють на газі чи мазуті. Сім кораблів разом вироблятимуть 400 мегаватів енергії.

[Лазаро Гуерра, директор кубинської енергетичної компанії]:
«Ця електроенергія надходить до загальної енергосистеми, а не до якогось одного регіону. На Кубі вся енергосистема пов’язана, й енергія розподіляється по всьому острову».

Влада також оголосила про намір купити дизельні генератори, а ще почати ремонтувати старі мазутні електростанції, збудовані понад 30 років тому.

Кубі, щоб задовольнити мінімальний попит, необхідно виробляти 3000 мегаватів енергії. Зараз виробляють лише дві – дві з половиною тисячі мегаватів.

Енергетичні проблеми Куби, напевно, найболючіший наслідок глибокої економічної кризи. Її спричинило погане керування економікою. Позначилися й санкції США. Ситуація також погіршилася під час пандемії коронавірусу.

Крім того, кубинці потерпають від браку продовольства, ліків та пального. Людям доводиться стояти в довгих чергах, щоб купити товари першої потреби.

Leave a Comment

Останні записи

Корінні болівійки катаються на скейтах у спідницях-польєрах

Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…

10 години тому

Римляни підкорюють варварів: реконструкція античних битв у Румунії

Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…

11 години тому

Окуляри за $10 допомагають швейним фабрикам заробляти мільйони

Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…

12 години тому

Енді Бернем очолив уряд Великої Британії, змінивши Кіра Стармера

Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…

13 години тому

На Дунаї через низький рівень води заблоковані круїзні судна

На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…

14 години тому

У Норвегії згоріло понад 100 будинків

Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…

15 години тому