Уздовж каналу зібралися сотні місцевих жителів та туристів. Під час цього старовинного свята заведено проводити час біля води чи на міських площах. Люди спілкуються, влаштовують пікніки та насолоджуються спокоєм.
[Пальма, туристка з Угорщини]:
«Це чудова церемонія й дуже цікава подія. Приємно бачити, якими прекрасними й мирними можуть бути люди, коли збираються разом».
[Вітторія, жителька Копенгагена]:
«Це чудово. Атмосфера дуже спокійна. Тут панує дух данського літа».
[Андреа, житель Копенгагена]:
«Гадаю, це своєрідний спосіб об’єднати людей. І це не дуже масштабний захід. Він приємний, спокійний, з музикою, багаттям і в хорошому місці».
Свято поєднує в собі християнські та язичницькі традиції. У деяких містах Данії заведено не лише палити багаття, а й спалювати на ньому опудало відьми. Згідно з давніми повір’ями, вогонь оберігає людей від злих духів.
Коротке посилання на цю сторінку:

























