Головні світові новини

Форум про звірства КПК і порушення прав людини пройшов у Вашингтоні

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

Меморіальний фонд жертв комунізму провів свій щорічний форум з питань Китаю, на якому розповіли про придушення релігійної свободи в цій країні.

[Сем Браунбек, експосол США з питань міжнародної релігійної свободи]:

«Комуністична партія Китаю вбила більше своїх співвітчизників, ніж будь-який інший режим в історії людства».

Його учасники наголосили, що КПК веде війну проти релігійних груп уже сто років. За їхніми словами, китайські чиновники розгортають кампанії придушення, щоб контролювати релігійні громади.

[Сем Браунбек, експосол США з питань міжнародної релігійної свободи]:

«Чому Китай щороку вкладає мільярди доларів у придушення релігії? Це стосується не лише християн та мусульман. Це стосується всіх: і тибетських буддистів, і Фалуньгун. Прихильників Фалуньгун переслідують найбільше».

Фалуньгун, також відомий як Фалунь Дафа, це стародавня духовна практика з Китаю, яка стала популярною на початку 90-х років. Вона містить медитативні вправи і заснована на принципах Істина, Доброта і Терпіння. До 1999 року кількість її прихильників перевищила 100 мільйонів. Через її популярність КПК почала гоніння, які тривають і досі. Заявлена ​​мета партії — зруйнувати їхню репутацію, розорити фінансово та знищити фізично.

Щобільше, є докази того, що компартія примусово вирізає органи у прибічників Фалуньгун, а також у християн, мусульман-уйгурів та тибетських буддистів.

[Сем Браунбек, експосол США з питань міжнародної релігійної свободи]:

«Це має перерости з проблеми прав людини в проблему національної безпеки».

На форумі також говорили про те, як ділові зв’язки з КПК обернулися проти всього світу.

[Ілеана Рос-Лейтінен, колишній член Палати представників США]:

«Занадто багато років ми і Захід переконували себе у втішній брехні, що, якщо ми просто економічно співпрацюватимемо з Китаєм, якщо ми включимо його до світової торговельної системи, він поступово лібералізується. Натомість КПК використала нашу відкритість для посилення репресій».

Учасники дискусії закликали Конгрес дійти єдності в цьому питанні, а також запровадити санкції щодо чиновників КПК, причетних до геноциду. Вони також закликали Білий дім та світових лідерів запросити представників переслідуваних груп з Китаю, щоб почути їхні історії.

Leave a Comment

Останні записи

Корінні болівійки катаються на скейтах у спідницях-польєрах

Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…

1 годину тому

Римляни підкорюють варварів: реконструкція античних битв у Румунії

Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…

2 години тому

Окуляри за $10 допомагають швейним фабрикам заробляти мільйони

Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…

3 години тому

Енді Бернем очолив уряд Великої Британії, змінивши Кіра Стармера

Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…

4 години тому

На Дунаї через низький рівень води заблоковані круїзні судна

На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…

5 години тому

У Норвегії згоріло понад 100 будинків

Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…

6 години тому