Наука і технології

Компанія Samsung показала свої новітні гаджети, зокрема годинник та перстень

[This post contains advanced video player, click to open the original website]

Samsung показала свої найновіші гаджети. Уперше в історії компанії презентація проходить у Парижі.

Розташування вдале: цього місяця тут почнуться літні Олімпійські ігри. Південнокорейський гігант намагається популяризувати технології, такі як годинники та персні. Водночас їх також оснащено технологією ШІ.

[Те Мун Ро, голова підрозділу мобільних технологій Samsung]:

«Сьогодні ми робимо гігантський крок уперед у галузі, яку мало хто вважав можливою. Ми відкриваємо наступний рубіж мобільного штучного інтелекту».

ШІ в новому годиннику та персні преміумкласу має поліпшити аналіз показників здоров’я. Технологія обробляє біометричні дані користувача, а також персоналізує оцінку та рекомендації, зокрема персонального онлайн-тренера з фітнесу.

[Метью Віггінс, представник Samsung]:

«Об’єднуючи такі показники здоров’я, як сон, частота серцевих скорочень та серцевий ритм, ШІ обробляє інформацію, щоб надати універсальний індикатор, який показує, чи мені треба розслабитися, чи виходити за межі своїх можливостей».

«Розумний» годинник коштує майже вдвічі дорожче за стандартну модель Samsung Galaxy Watch 7 — 350 доларів.

Samsung також показала нові телефони: Galaxy Z Flip 6 за ціною від 1100 доларів, та Galaxy Z Fold 6, ціни на які стартують від 1900 доларів.

Зазначимо, що технологію ШІ вже вбудовано в смартфони Google та Apple, які конкурують із Samsung, а також у новітні персональні комп’ютери з програмним забезпеченням Microsoft Windows.

 

Leave a Comment

Останні записи

Корінні болівійки катаються на скейтах у спідницях-польєрах

Незвичайні скейтбордисти зайняли скейт-парк у Ла-Пасі. Вони виходять покататися, одягнувши багатошарову спідницю – польєру. Це…

10 години тому

Римляни підкорюють варварів: реконструкція античних битв у Румунії

Десятки грізних воїнів кидаються в бій у тематичному парку-фортеці в Румунії. Ця історична реконструкція повертає…

11 години тому

Окуляри за $10 допомагають швейним фабрикам заробляти мільйони

Звичайні окуляри для читання дають змогу підвищити продуктивність швейних фабрик у Бангладеш. Дослідження показало, що…

12 години тому

Енді Бернем очолив уряд Великої Британії, змінивши Кіра Стармера

Енді Бернем прибув на Даунінг-стріт під гучні оплески прихильників. Новий прем'єр Великої Британії разом з…

13 години тому

На Дунаї через низький рівень води заблоковані круїзні судна

На Дунаї північніше Будапешта застрягли круїзні лайнери. Через низький рівень води, близький до критичного, вони…

14 години тому

У Норвегії згоріло понад 100 будинків

Пожежа знищила понад 100 будинків у Норвегії. Інцидент стався неподалік міста Драммен на півдні країни,…

15 години тому