13.12.2026
Телеканал NTD

Після землетрусу у Венесуелі рятують сотні тварин, що залишилися без господарів

Після землетрусу у Венесуелі рятують сотні тварин, що залишилися без господарів

Понад 530 собак та кішок врятували у Венесуелі після серії землетрусів, яка сталася 24 червня. Тварин..

Дата завантаження: 2026-07-13

video
play-sharp-fill

Понад 530 собак та кішок врятували у Венесуелі після серії землетрусів, яка сталася 24 червня. Тварин доставляють до притулку Nevado у штаті Ла-Гуайра. У багатьох з них зневоднення та анемія.

Водночас волонтери й далі шукають вихованців серед зруйнованих будівель.

[Оскар Іса, працівник притулку Nevado]:
«Якби це залежало від мене, у вільний час я ходив би з мішком корму, бо на вулицях так багато тварин. Іноді я запитую себе: хто про них дбає? Буває, я намагаюся не дивитися на них надто довго, бо собаки чомусь завжди обертаються й дивляться на мене. Погладити тварину, побачити, як вона до тебе тягнеться, а потім залишити її – це важко, дуже важко».

Волонтери обстежують руїни житлових будинків зазвичай уночі.

[Рене Кардозо, координатор місії Невадо]:

«Минулої ночі ми врятували майже 40 кішок зі зруйнованого будинку. Ми виходимо вночі, бо саме тоді кішки також виходять. Удень спека змушує їх ховатися, через що багато з них потрапляють до нас із тепловим ударом та зневодненням».

Серед урятованих тварин є ті, чиїх господарів досі не вдалося знайти. До притулку приходять люди, готові забрати вихованців додому.

[Андреа Гомес, студентка]:
«Сьогодні я прийшла сюди, щоб забрати одну з тварин, які постраждали та залишилися на вулиці. Я хочу подарувати їй нове життя та нове майбутнє. Стільки тварин залишилися без господарів».

Згідно з останніми даними влади Венесуели, кількість загиблих унаслідок землетрусів перевищила 3600 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Після землетрусу у Венесуелі рятують сотні тварин, що залишилися без господарівСкандал в Індонезії: більш як 100 дітей зв’язували в дитячому садкуТоксичні відходи від видобутку рідкоземельних металів загрожують річці Меконг у ТаїландіНа Кубі стався загальнонаціональний блекаут – третій з початку рокуВ очікуванні сонячного затемнення: бум астротуризму в ІспаніїПівденнокорейська молодь масово йде в мікроелектроніку заради кар’єри та шлюбуПротест на Криті: люди не хочуть бачити мігрантів на островіКруїзний лайнер з хантавірусом прямує до Канарських островівУ Німеччині зростає попит на приватні бункериУрожай під загрозою: у річку По в Італії проникає морська вода
Hide picture

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: