Понад тиждень під завалами. 43-річного охоронця Ернана Альберто Хіля врятували через вісім днів після того, як він опинився під руїнами дев’ятиповерхового торговельного центру в місті Катія-Ла-Мар венесуельського штату Ла-Гуайра. Будівля обвалилась унаслідок подвійного землетрусу.
У рятувальній операції брали участь фахівці з Чилі, США, Португалії, Мексики, Коста-Рики, Венесуели та Сальвадора.
Роботи почали в понеділок. Рятувальники подавали чоловікові воду через трубки. Через нестійкість зруйнованої будівлі їм довелося прорити два окремі тунелі.
За словами лікаря, під час перевезення до клініки стан Ернана був стабільним.
[Луїс Родрігес, лікар]:
«Це справжнє диво. І, звичайно, величезну роль відіграла робота рятувальників, які весь цей час були поруч з ним, підтримували його, поїли водою та годували. Саме тому чоловік перебуває в такому стані».
Два землетруси магнітудою 7,2 та 7,5 відбулися з інтервалом менше ніж хвилина 24 червня. За даними уряду Венесуели, загинуло понад 2200 людей.
У неофіційному онлайн-списку, як і раніше, числиться 38 тисяч зниклих безвісти. Раніше ця кількість становила майже 60 тисяч.
Представник ООН повідомив, що організація придбає для Венесуели 10 тисяч мішків для тіл.
Водночас Геологічна служба США зазначає, що з огляду на силу землетрусів і масштаб руйнувань кількість загиблих може перевищити 10 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:
























